Ukažte jasně hranice svého pozemku

0 Comments

Vy vlastně ani žádný problém nemáte. Přikoupili jste si kus zahrady? Potřebujete dát najevo, že tento kus země je Váš? Že jde o soukromý majetek, na který by nezvaní hosté neměli vstupovat? Vždyť vám, alespoň pro začátek, stačí obyčejné oplocení!

drátěné oplocení

Oplocení pletivem, které ani tolik nestojí, ale splní očekávaný účel, je tak snadné řešení Vašeho problému. Možná máte představu o hranicích Vašeho pozemku docela odlišné. Možná byste chtěli mít kolem pozemku betonové sloupky a mezi nimi kovové plochy. Možná byste chtěli plot z latěk. Ale máte dostatek času takový plot rychle a jednoduše vyrobit? Máte také dost peněz na realizaci takového plotu, který vídáte ve svých snech? Nakonec, proč ne? Jenže Vy musíte oplotit pozemek co nejdříve. V podstatě téměř ihned!

Proto se nad oplocením svého pozemku musíte trochu zamyslet!
Natáhnout rychle a snadno oplocení kolem pozemku, o kterém by měli všichni kolemjdoucí vědět, že nepatří všem, ale už jen jedinému majiteli, je nejjednodušším řešením. Má to své výhody, o kterých se spory nevedou!

1. Natažení je rychlé a poměrně snadné.
2. Jde také o podstatně levnější variantu oplocení pozemku.
3. Odpadne Vám starost v podobě pravidelného ošetřování.
4. A nakonec? Nevypadá vůbec špatně na pohled!
Téměř ihned budete mít jasně ohraničený soukromý prostor. A když se nakonec rozhodnete, že položka za oplocení není příliš závratná, můžete pletivo brát, jako provizorní, jako dočasné, ale rychlé řešení.

námraza na plotě

Provizorium se může stát neochvějným základem!
Víte, může se ale také stát, že si na provizorium v podobě pletiva zvyknete a zjistíte, jak pohodlné je nestarat se údržbu. Nakonec vysadíte k provizornímu oplocení keře, túje, nebo habr, protože se Vám začne líbit přírodnější řešení hranic pozemku. Nakonec totiž můžete být rádi za to, že jste šli do varianty oplocení pletivem!
V každém případě hranice svého pozemku ukážete všem jasně hned na počátku!